Serdecznie ZAPRASZAMY na VII Festyn Rodzinny "U Oblatów" przy parafii N.M.P. Królowej Pokoju we Wrocławiu Popowicach 28 maja 2022 r.

 
Rozpoczynamy o godzinie 11:00. W Programie MOC ATRAKCJI m.in.:
- dmuchańce, trampolina, koniki;
- malowanie twarzy, zaplatanie warkoczy, zajęcia manualne (artystyczne), bańki, kręcenie balonów, balony z helem;
- konkurencje sportowe;
- pokazy i zajęcia: robotyka, akrobatyka, Przemysław Tuszyński (kulturysta), pierwsza pomoc Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusz Zaruskiego;
- pokazy służb mundurowych: Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, Wodna Służba Ratownicza;
- kawiarenka: kiełbaska z grilla, tosty, ciastko, kawa, herbata, nie może zabraknąć waty cukrowej i popcornu;
- punkty patronackie PARTNERÓW festynu: min FAUNA I FLORA POPOWIC, Stowarzyszenie MojePopo, Popowice Online, Zacheuszki, szkółka pływania,
- punkty konsultacyjne: trener oddechu, odżywiania i zdrowia, fizykoterapia, zwierzęcy fryzjer
- „stoiska” wspólnot parafialnych (Przyjaciele Misji, Margaretki, Lew Judy);
- konkurs loteryjny z finałowym losowaniem nagrody głównej;
- występy na scenie: Zespół wokalny ze Szkoła Podstawowa nr 5 im HD Steinhausa we Wrocławiu, Chór Con Sorriso z Zespołu Szkół nr 20 im. prof. Marii Zduniak we Wrocławiu, Zespół smyczkowy z ZS 20, Wrocławski Chór Pokoju, Kameralny Chór Męski „Cantilena”, Przedszkole 104 , Amazomki, Schola parafialna i młodzież ze wspólnoty Niniwa, Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej oraz występ finałowy zespołu 30 synów i 40 wnuków jadących na 70 oślętach;
W tym roku zbieramy środki na kolejny szczytny cel - wsparcie Pawła, mieszkańca Popowic i ucznia popowickich szkół, w odzyskaniu sprawności po operacji glejaka mózgu.

 

Od 16.05.2022 prowadzimy aukcje na FB (https://www.facebook.com/events/2808694979433902), z której cały dochód przekażemy rodzinie Pawła,  link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/pawel-szymczak

 


W trakcie festynu zbieramy dobrowolne datki do oznaczonych puszek. Włączamy się również w pomoc UKRAINIE - będzie możliwość wsparcia finansowego, które przekażemy do parafii o. Arkadiusza Cichli do Obuchowa na Ukrainie. Dobrowolne datki będzie można złożyć do oznaczonych puszek na festynie.

 
Festyn organizowany jest społecznie (niekomercyjnie) już po raz siódmy. Nieocenionym i ważnym elementem jest Państwa wsparcie, dlatego też proponujemy różne możliwości wsparcia organizacji tegorocznego festynu:

 

Ciasta zbieramy: 27.05.2022 r. piątek w przedziale godzinowym 19 – 20 do salki nr. 9 oraz 28.05.2022 r. sobota od godziny 8:00 do sali św. Eugeniusza.

Fanty gadżety, ufundowane nagrody na konkursy festynowe i konkurs loteryjny- przynosimy do księgarni „Lew Judy” lub do biura parafialnego w godzinach urzędowania.
 
Rozkładanie (od 08 do 11 i składanie zaplecza festynowego od 17 do 18:30. Nie parkuj samochodu w dniu festynu na parkingach przed głównym wejściem do kościoła od 08:00 do ok: 17:00 (przekaż tę informację sąsiadom i znajomym, którzy korzystają z naszych parkingów).

 

 

Zgłoszenia do pomocy oraz osoby do kontaktu: o. Tomasz Szura OMI oraz Krzysztof Oleksiak – tel: 666 377 364, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.